Lista produktów producenta: Vasco

Każdy, kto lubuje się w oszczędnym, nierzadko surowym designie i choć trochę interesuje się techniką grzewczą, powinien znać produkty Vasco.


Vasco to od 1975 roku jeden z czołowych producentów na rynku grzewczym w skali światowej. Od wielu lat znany jest z zachwycającego wzornictwa, docenianego przede wszystkim przez koneserów nowoczesności i minimalizmu, oraz z ponadprzeciętnej jakości i trwałości produktów.


Vasco to zarówno grzejniki dekoracyjne, jak i łazienkowe, elektryczne, wolnostojące, czy konwektory kanałowe. Każdy, kto ceni sobie charakterystyczny styl marki, z pewnością znajdzie model, odpowiadający wszelkim wymaganiom i zapotrzebowaniom.


Perfekcja, do której dążą twórcy grzejników Vasco, w ogromnej mierze bazuje na precyzji i innowacyjnym technologiom - między innymi spawaniu laserowym, które umożliwia uniknięcie widocznych spoin, czy technologii lakierowania KTL.


Tym, co zapewni zaś komfort i poczucie bezpieczeństwa użytkowników, jest aż dziesięcioletnia gwarancja, udzielana na produkty marki.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 24 elementów