Nowy Plain POZIOMY – Enix Zobacz większe

Plain POZIOMY – Enix

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Plain POZIOMY – Enix

Plain POZIOMY – Enix

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Model Plain w wersji poziomej sprawdzi się wszędzie tam, gdzie właściciele cenią sobie dyskrecję, neutralność i uniwersalność. Grzejnik nie przytłoczy wnętrza, nie wysunie się na jego pierwszy plan, nie przyciągnie niepotrzebnie uwagi, a przy tym stanowił będzie element dziecinnie prosty do utrzymania w czystości, dzięki idealnie gładkiej powierzchni.


Plain poziomy jest bowiem najwyższej klasy grzejnikiem płytowym marki Enix. Jeśli poszukujecie rozwiązania do swojego biura, gabinetu, lub zwyczajnie pragniecie uczynić model tylko subtelnym tłem, jest to propozycja stworzona dla Was. Plain poziomy zadowoli również tych, których wnętrza mają nowoczesny i minimalistyczny charakter.


Grzejnik jest przy tym produkowany w aż pięciu typach, różniących się między sobą głębokością i mocą; dzięki temu, przy zachowaniu jednakowych wymiarów, może ogrzać powierzchnie o rozmaitych metrażach.

Informacje techniczne – Plain POZIOMY

Grzejnik wyposażony został we wbudowaną wkładkę zaworową; dla zabezpieczenia jego powierzchni, poddano go fosforanowaniu oraz pokryto lakierem poliestrowo – epoksydowym (biały standardowy RAL9016). Jego maksymalne ciśnienie robocze sięga 10 barów, dopuszczalna temperatura pracy zaś – 95 stopni Celsjusza. Podłączany przyłączem dolnym bocznym o rozstawie osi 50 mm.


Wysokość: 200 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 900 mm.


Grzejnik Plain w wersji poziomej objęty został aż dziesięcioletnią gwarancją producenta.