Nowy Sorento Plus SRP – Enix Zobacz większe

Sorento Plus SRP – Enix

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Sorento Plus SRP – Enix

Sorento Plus SRP – Enix

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Ostra, zdecydowana i masywna budowa grzejnika Sorento Plus SRP przyciąga uwagę zwolenników surowości i minimalizmu; zrezygnowanie z elementów ozdobnych, wariantów zmiękczających go wizualnie i dodających lekkości sprawia, że model spodoba się zwłaszcza tym, którzy nie wzbraniają się przed geometrycznymi konstrukcjami, a wręcz ich poszukują.

Jak zbudowany jest grzejnik?

Model Sorento Plus SRP to wariant o ostrych kantach, posiadający poziome profile grzewcze; te, ułożone dość blisko siebie sprawiają, że mimo braku płytowego frontu, grzejnik sprawia wrażenie zwartej bryły. Ta specyficzna budowa umożliwia więc nie tylko zagospodarowanie go w pomieszczeniach mieszkalnych, ale też rozmaitych instytucjach, biurach czy gabinetach.

  • wysokość: 600 mm, 486 mm,
  • szerokość: 600 mm, 1000 mm, 1400 mm, 1800 mm, 2200 mm.

Informacje techniczne

Maksymalna temperatura pracy grzejnika Sorento Plus SRP wynosi aż 95 stopni Celsjusza; jego dopuszczalne ciśnienie robocze sięga zaś 8 bar. Model podłączany jest za pomocą przyłącza dolnego środkowego o rozstawie osi 50 mm; jego powierzchnia zabezpieczana jest poprzez poddanie kataforezie oraz pokrycie lakierem epoksydowo – poliestrowym. Malowany na kolory z palety Enix, oprócz Silver, Chrome Effect i Bronz Metallic.
O komfort i poczucie bezpieczeństwa klientów dba zaś aż dziesięcioletnia gwarancja producenta.