Nowy Relax 48 (Irsap) Zobacz większe

Relax 48 (Irsap)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Relax 48 (Irsap)

Relax 48 (Irsap)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Relax 48 jest grzejnikiem płytowym, spełniającym najwyższe wymagania pod względem wydajności, mocy i trwałości. Zadowoli tych, których zapotrzebowania są największe, zapewniając przy tym doskonałe wrażenia estetyczne.


Mimo ultraprostej formy, w modelu Relax 48 da się zauważyć charakterystyczne dla marki Irsap, eleganckie i szlachetne wzornictwo. Grzejnik stanowił będzie rozwiązanie idealne do tradycyjnych wnętrz, w których dyskretnie i subtelnie podkreśli ich piękno, wystrojów nowoczesnych i minimalistycznych, z przewagą geometrycznych brył, a także pomieszczeniach zupełnie formalnych, jak biura czy rozmaite instytucje.

Ukryte przyłącze hydrauliczne

Grzejnik Relax 48 wyposażony został w system innowacyjnego, ukrytego przyłącza hydraulicznego; przykrywa on zawory i znacznie ułatwia instalację. Dzięki schowaniu tych elementów, Relax 48 staje się znacznie bardziej estetyczny.

Wykończenia powierzchni

Dopasowanie modelu do wnętrza ułatwi dobranie odpowiedniego doń koloru. Wybór jest zaś naprawdę imponujący: kolory z serii Special, Elegance, Galileo, Leonardo, Michelangelo, barwy RAL, czy powłoka galwaniczna to tak szeroki wachlarz dostępnych opcji, że nie sposób znaleźć w nim czegoś dla siebie.

Informacje techniczne

Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika Relax 48 wynosi 4 bary, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza; nagwintowania 50 mm z M24 x 19, na życzenie dostępna jest również głowica termostatyczna. Warto zastanowić się nad doposażeniem swojego modelu w dekoracyjne, ale i bardzo praktyczne, geometryczne wieszaki na ręczniki, które ułatwią jego codzienne użytkowanie.
wysokości: 663 mm, 843 mm, 1663 mm, 1963 mm, 2163 mm,
szerokości: 616 mm, 840 mm, 1064 mm, 1176 mm, 1400 mm.