Zana Pozioma (Vasco)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Zana Pozioma (Vasco)

Zana Pozioma (Vasco)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Zana pozioma to jeden z modeli wchodzących w skład kolekcji, stworzonej przez Vasco. Mimo wertykalnego układu profili grzewczych, jest znacznie niższa, niż wersja pionowa, w związku z czym przystosowana do montażu pod oknem, oraz we wszystkich, bardziej ograniczonych przestrzeniach.

Nienachalny design grzejnika sprawia zaś, że jest on dziecinnie łatwy do dopasowania do niemal każdego wystroju wnętrza. Zana pozioma składa się ze stalowych profili grzewczych o przekroju 45 mm x 20 mm i rozstawie równym 40 mm; kolektory mają zaś średnicę równą 45 mm.

Zana pozioma dostępna jest w dwóch wersjach: pojedynczej ZH1, oraz podwójnej ZH2, gwarantującej znacznie większą moc grzewczą. Obie wykonane zostały przy użyciu zgrzewania oporowego, które umożliwiło uniknięcie widocznych spoin, oraz pokryte podkładem kataforetycznym i farbą proszkową epoksydowo - poliestrową. Maksymalne ciśnienie robocze modelu wynosi 4 bary, natomiast dopuszczalne ciśnienie robocze: 110 stopni Celsjusza. Grzejnik może zostać wykonany z dowolnym zestawem przyłączy 1/2” i podłączony dowolnie: przyłączem dolnym, bocznym, górnym, bądź krzyżowym.

W zestawie wraz z nim dostarczany jest komplet do montażu naściennego w kolorze grzejnika oraz odpowietrznik. Dostępny we wszystkich kolorach Vasco, oprócz odcienia Gloss White. Kolorem standardowym jest biały RAL 9016.

Aby uczynić grzejnik jeszcze praktyczniejszym, warto zastanowić się nad wyposażeniem go w dodatkowe akcesoria: punktowe wieszaki czy poręcze, idealne do każdej łazienki.

Zana pozioma pojedyncza produkowana jest w trzech wysokościach: 500 mm, 600 mm, 700 mm, oraz szerokościach od 384 mm, do 2864 mm. Jej moc (przy parametrach 75/65/20) wynosi od 347 W do 3322 W.

Zana pozioma podwójna dostępna jest w takich samych wysokościach, oraz szerokościach od 704 mm do 2864 mm, o mocy 1035 W - 5184 W.

Grzejnik objęty jest dziesięcioletnią gwarancją producenta.