Grzejnik ZigZag – Terma

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Grzejnik ZigZag – Terma

Grzejnik ZigZag – Terma

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Jeśli mają Państwo dosyć nudnych i popularnych grzejników drabinkowych, a chcecie wnieść do swojego wnętrza powiew świeżości i – nieprzesadzonej – oryginalności, grzejnik ZigZag będzie do tego idealny. Dzięki nietypowej budowie sprawdzi się nie tylko w łazience, gdzie jego profile służyć mogą za wieszaki na ręczniki, ale i w salonie czy przedpokoju, które z powodzeniem ozdobi.

Budowa modelu

Grzejnik ZigZag ma formę prostokątnej ramy, wewnątrz której poukładane są na ukos, naprzemiennie, poziome profile grzewcze; ten prosty zabieg sprawił, że model stał się intrygujący i zupełnie inny, niż wszystkie. Wszystkie jego stalowe elementy mają przekrój kwadratowy o wymiarach 30 mm x 30 mm.

Dane techniczne

Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika ZigZag wynosi 1,0 MPa, a dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza. Trzy warianty zasilania oraz ogrom dostępnych podłączeń sprawia, że model jest dziecinnie łatwy do instalacji; najpopularniejsze z podłączeń, to: dolne standardowe, dolne środkowe z rozstawem osi 50 mm i grzałką po lewej lub prawej stronie, a także grzałka elektryczna montowana od dołu, po lewej lub prawej stronie grzejnika. ZigZag objęty jest ośmioletnią gwarancją producenta i dostępny w bogatej palecie kolorów Terma.

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

600

500

835

500

1070

500

1310

500

1545

500

1780

500