Vintage '50 (Vasco)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Vintage '50 (Vasco)

Vintage '50 (Vasco)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Grzejnik Vintage '50 to rozwiązanie dla fanów prawdziwego stylu retro i oldschoolowego wzornictwa. Zachwyci tych, którzy lubowali się w charakterze tradycyjnych, żeliwnych grzejników żeberkowych i pragną dodać nieco ducha przeszłości do swojego wnętrza. Vintage '50 sprawdzi się w klasycznych salonach, minimalistycznych łazienkach i artystycznych loftach, wszystkim zapewniając optymalne i bezpieczne ciepło.

Budowa i dane techniczne

Jak wspomnieliśmy, model Vasco stworzony został na wzór popularnych niegdyś grzejników; znacznie go jednak zmodernizowano i uzupełniono o szereg praktycznych cech. Przede wszystkim, zwiększono odstępy pomiędzy poszczególnymi modułami – teraz wynoszą one 50 mm – tak, by bez problemu można było utrzymać produkt w czystości. Zmieniono także materiał: ciężkie żeliwo zastąpiono znacznie szybciej nagrzewającą się stalą, zgrzewaną oporowo i pokrytą podkładem anaforetycznym, a także farbą proszkową, epoksydowo – poliestrową.


Maksymalne ciśnienie robocze Vintage '50 wynosi 5 bar, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy – 110 stopni Celsjusza; produkowany jest zarówno w wersji naściennej, jak i wolnostojącej, w związku z czym dostarczany z odpowiednimi zawiesiami bądź nóżkami w kolorze grzejnika.