Nowy Serenis (Atlantic) Zobacz większe

Serenis (Atlantic)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Serenis (Atlantic)

Serenis (Atlantic)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Asymetryczna drabinka łazienkowa Serenis francuskiego producenta Atlantic to nowoczesny design pozbawiony zbędnych elementów ozdobnych, który skupia się w pełni na funkcjonalności, ale również świetnej mocy cieplnej.

Serenis to jednolita konstrukcja stworzona z gładkiej aluminiowej płyty w kształcie prostokąta z wyciętymi od boku wnękami, na których można wysuszyć ręczniki oraz ubrania. Dzięki temu jest to najlepsze rozwiązanie do łazienek, gdzie najlepiej wykorzysta się jego możliwości. Wszystkie grzejniki firmy Atlantic są zasilane elektrycznie i nie inaczej jest w przypadku Serenis. Daje to olbrzymie możliwości pod względem programowania, z czego najbardziej znana funkcją jest Boost, która umożliwia błyskawiczne uzyskanie wymaganej temperatury. Innymi ciekawymi funkcjami są Frost mode oraz Sweet control. Połączenie Cozytouch umożliwia bezprzewodowe sterowanie grzejnikiem, dlatego też Serenis jest prawdziwym produktem przyszłości.

Grzejnik Serenis dostępny jest nie tylko w białym mat, ale również w o wiele bardziej eleganckim kolorze Antracytowym, stworzony do bardziej ciemnych łazienek, które mają znacznie bardziej nowoczesne wykończenie.

System Clip&Go to świetny system, który umożliwia proste podłączenie oraz odłączanie go z dowolnego miejsca.

Wysokość mm Szerokość m Głębokość mm Waga kg Moc W
1223 550 170 27 500
1697 550 170 33 750