Nowy Serenis Ventilo (Atlantic) Zobacz większe

Serenis Ventilo (Atlantic)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Serenis Ventilo (Atlantic)

Serenis Ventilo (Atlantic)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Nowoczesny grzejnik suszarka Serenis Ventilo firmy Atlantic został wzbogacony o wentylator, który znacznie usprawnia obieg ciepła, przyśpieszając tym samym czas ogrzewania pomieszczenia oraz suszenia.

Serenis Ventilo zbudowany w pełni z wytrzymałego aluminium, którego jednolita bryła tworzy całość grzejnika, który przypomina odwróconą literę „E” z mocno zaakcentowaną ostatnią linią, pod którą schowany został wentylator. Taka forma idealnie sprawdza się przy suszeniu różnego rodzaju tkanin jak ręczniki oraz ubrania, dlatego też jest to produkt bardzo pożądany w łazienkach oraz kuchniach, a dzięki swojej aluminiowej budowie odporny jest na wilgotne warunki pracy tych miejsc. Serenis Ventilo zasilany jest elektrycznie, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność, na pewno należy od tego, że daje znacznie większą swobodę umiejscowienia go, ponieważ nie wymaga dostępu do centralnego układu grzewczego, co jest dodatkowym plusem, ponieważ ta niezależność zapewnia mu możliwość pracy przez cały rok poza sezonem grzewczym. Jednak firma Atlantic poszła dalej i wykorzystuje jego elektryczne podłączenie do tego, by wyposażyć go w wiele programów takich jak Boost przyśpieszające ogrzewanie, Cozytouch pozwalające na zdalne sterowanie, Sweet control, który wykrywa ruch i uruchamia pracę grzejnika, oraz Frost mode. Należy również wspomnieć o tym, jak dokładny jest Serenis Ventilo dzięki systemowi Numeric, który pozwala na dokładne ustawienie temperatury do 0,1st C.

Grzejnik Serenis Ventilo jest dostępny w dwóch kolorach biały oraz antracytowy. Każdy z nich sprawdzi się w innym wnętrzu, jeśli jest ono minimalistyczne oraz bardziej klasyczne warto wybrać wersję białą, jeśli jednak wnętrze jest bogatsze oraz nowocześniejsze antracyt to najlepszy wybór.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Waga kg Moc W
1223 550 170 27 500+1000
1697 550 170 33 750+1000