Form FR (Enix)

FR

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Form FR (Enix)

Form FR (Enix)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

 

Model FORM jest to jeden z podstawowych modeli oferowanych przez renomowaną firmę produkującą grzejniki ENIX. Model ten swym kształtem przypomina drabinę, przez co idealnie dopełnia każdego rodzaju wnętrze. Świetnie sprawdzi się bowiem w łazience wykończonej w sposób surowy i prosty. W sposób niezwykły dopełni także tradycyjne wnętrza. Z pewnością prezentowany grzejnik łazienkowy FORM zaciekawi i przykuje uwagę przychodzących gości. Warto zauważyć, że projektant zamknął całość kaloryfera w ramie składającej się z prostokątnych profili obwodowych o wymiarach 40 x 30, gdzie we wnętrzu ramy umiejscowione są poziome profile grzewcze w regularnych odstępach. CO ciekawe konstrukcja profili grzewczych oparta jest na rurze o kształcie koła o średnicy 25mm. Projektant łącząc ze sobą dwa kształty chciał dodatkowo uzyskać interesujące i innowacyjne połączenie, które z pewnością zaciekawi nadchodzących gości oraz odróżni produkt na tle pozostałych grzejników. Wartym zainteresowania atutem produktu jest umiejscowienie przez projektanta profili grzewczych w regularnych odstępach, dzięki czemu istnieje możliwość wykorzystania ich jako suszarka na mokre rzeczy, co stanowi niewątpliwie ważną funkcję każdego kaloryfera.

Grzejnik dekoracyjny FORM wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które są pokryte nanoceramiką (powłoką cyrkonową), która zapobiega korozji. Jest to niezwykle istotne w szczególności w pomieszczeniach takich jak łazienka, gdzie uzyskuje się większą wilgotność powietrza. Dodatkowo warto zauważyć, iż całość produktu pokryta jest lakierem poliestrowo – epoksydowym. Dodatkową zaletą jest także możliwość posiadania 5 letniej gwarancji od producenta na zakupiony grzejnik łazienkowy. Potencjalny konsument kupując kaloryfer oferowany przez firmę ENIX w zestawie otrzymuje również komplet do montażu naściennego w cenie.

Warto również przyjrzeć się specyfikacji produktu, gdyż właściwe użytkowanie kaloryfera to podstawa aby cieszyć się ciepłym pomieszczeniem i wykorzystać dodatkowe możliwości grzejnika. Należy bowiem pamiętać, iż maksymalne ciśnienie robocze produktu stanowi 10 barów. Natomiast użytkownik powiniem zwrócić uwagę także na maksymalną temperaturę kaloryfera bowiem nie może ona przekroczyć 120 o C. Dwa powyższe aspekty sprawią, iż będą się Państwo cieszyć grzejnikiem przez wiele lat, a jego stan nie ulegnie pogorszeniu. Dodatkowo warto zauważyć, że projektant umożliwił jedynie podłączenie grzejnika do instalacji od dołu zamontowane pośrodku dolnego profilu obwodowego, gdzie gwint wewnętrzny wynosi 1/2, a rozmiar odpowietrznika ukrytego z tyłu, aby nie zaburzyć konstrukcji wynosi 1/8.

Specyfikacja grzejnika łazienkowego model FORM:

Szerokość (mm)

Wysokość (mm)

Głębokość (mm)

Waga (kg)

Rozstaw przyłączy (mm)

Rozstaw uchytów (mm)

Pojemność (dm3)

Powierzchnia grzewcza (m2)

Odległość przyłączy od ściany (mm)

Moc dla 55/45/20 OC

Moc dla 75/65/20 OC

Maksymalna moc grzałki elektrycznej (W)

608

1238

90-95

10

50

568

6,6

1,06

75-80

278

545

300

608

1667

90-95

12,9

50

568

8,5

1,39

75-80

363

712

600