Nowy Plain PIONOWY – Enix Zobacz większe

Plain PIONOWY – Enix

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Plain PIONOWY – Enix

Plain PIONOWY – Enix

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Grzejnik Plain w wersji pionowej to jeden z prostszych i bardziej stonowanych modeli marki. Nie posiada zbędnych ozdobników, elementów dekoracyjnych ani skomplikowanej budowy, nada się więc doskonale tam, gdzie cenna jest przestrzeń, dyskrecja, neutralność – zarówno do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, jak i pomieszczeń użyteczności publicznej, usługowych, gabinetów, czy biur.

Budowa grzejnika

Model Plain pionowy to grzejnik płytowy. Charakteryzuje się idealnie gładkim, jednolitym frontem i zmieści tam, gdzie nie wkomponują się szersze warianty – na przykład na wąskiej, wysokiej ścianie. Produkowany w typach 11, 20, 21 i 22, różniących się od siebie głębokością i mocą; na tę ostatnią bez wątpienia wpłynie też odpowiednio dobrana wysokość:

  • 1600 mm,
  • 1800 mm,
  • 2000 mm,
  • 2200 mm.

Informacje techniczne

Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika Plain vertical wynosi aż 10 bar, zaś dopuszczalna temperatura jego pracy – 95 stopni Celsjusza. O trwałą, niezmienną powierzchnię dba fosforanowanie oraz lakier poliestrowo – epoksydowy; malowany na kolor biały standardowy. Model posiada przyłącze dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm, objęty jest dziesięcioletnią gwarancją producenta.