Nowy Galapagos - Atlantic Zobacz większe

Galapagos (Atlantic)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

Galapagos (Atlantic)

Galapagos (Atlantic)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

Wprowadź do swojego mieszkania iście tropikalne ciepło z grzejnikiem Galapagos francuskiego mistrza grzejników elektrycznych Atlantic. Niskie zużycie energii zamknięte w odświeżonej budowie grzejnika płytowego.

To, co wyróżnia produkty Atlantic na tle konkurencyjnych modeli grzejników elektrycznych to moc, która jest najbardziej przybliżona do tych, które są podłączone do centralnego ogrzewania. Jego falowana budowa załamuje stereotyp prostego grzejnika płytowego. Został on wykonany z aluminium odpornego na korozje, dając gwarancje pracy na długie lata w najtrudniejszych warunkach. Elektryczne zasilanie pozwala na ogrzewanie przez cały rok niezależnie od sezonu grzewczego. Jego czysta budowa jest szczególnie wskazana do wszelkich pomieszczeń sanitarnych oraz alergików.

Kolejnymi atutami, które również wyróżniają grzejniki firmy Atlantic to jego funkcje, w jaki sposób można go zaprogramować. Jedną z nich jest Sweet Control, który za sprawą czujników zmienia temperaturę w przypadku dłuższej nieobecności czy pojawienia się kogoś w domu. Cozytouch to jedna z największych innowacji, która pozwala na zdalne sterowanie grzejnikiem za pomocą urządzenia mobilnego. Frost mode umożliwia utrzymanie niższej temperatury na poziomie od 7 do 10°C.

Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W Powierzchnia
590 770 132 1000 12 m²
590 1070 132 1500 19 m²
590 1370 132 2000 25 m²