Nowy EOS - Instal Projekt Zobacz większe

EOS (Instal Projekt)

Zapytaj sprzedawcę

Zapytanie o produkt

EOS (Instal Projekt)

EOS (Instal Projekt)

* Pola wymagane

Zamknij albo 

Więcej informacji

EOS to nowoczesne rozwiązanie nie tylko ze względu na wygląd, ale również zasilania i sterowania. Idealnie gładka płyta grzewcza to najlepszy sposób na efektywne ogrzewanie dzięki dużej powierzchni grzewczej potrafi zmienić temperaturę w błyskawicznym czasie. Inną zaletą takiej płyty jest prostota w utrzymaniu w czystości, dlatego też jest to dobry wybór dla alergików, lecz to nie koniec zalet, ponieważ same powierzchnie nie są zwykłymi kawałkami blachy, jak to jest w przypadku innych modeli. W standardowej wersji grzejnik EOS na swojej płycie przedniej posiada lustro, które jest niezwykle przydatne w toaletach i przedpokojach, a dla wszystkich pokoi i salonów polecamy wybrać szybę czarną albo białą. Jako że grzejnik zasilany jest elektrycznie, charakteryzuje się przyjaznością dla środowiska, oraz umożliwiło to zastosowanie różnego rodzaju sposoby sterowania:

  • Manualny – przy pomocy przełącznika znajdującego się po prawej stronie. Gdy grzejnik osiągnie temperaturę 70 stopni Celsjusza, zostaje odcięty od zasilania, a następnie, gdy temperatura spadnie, włącza się ponownie.
  • Programator elektroniczny bezprzewodowy – sterowanie odbywa się zdalnie przy pomocy zewnętrznego programatora. Umożliwia on nie tylko ustawienie dowolnej temperatury, ale również ustawienie harmonogramu, który automatycznie zmienia temperaturę o danej porze.
  • Programator elektroniczny bezprzewodowy i aplikacja – oprócz wspomnianego wcześniej sterownika posiada również bramkę internetową pozwalającą na połączenie grzejnika z siecią Wi-fi. Przy pomocy aplikacji w urządzeniu mobilnym możliwe jest sterowanie temperaturą. Dodatkowo możliwe jest skonfigurowanie systemu Smart Home.
Szerokość mm Wysokość mm Głębokość mm Moc W
386 1206 45 400
486 1606 45 630
576 1806 45 1330